Blog

Po Wernisażu - Finisażu wystawy malarstwa Andrzeja S. Grabowskiego

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"(...) obrazy Andrzeja jak zwykle mistrzowskie, instalacja, co tu dużo mówić, zaskakująca i nowatorska. Zadumałam się trochę nad ... życiem - dużo pytań, mało odpowiedzi ... zapraszam się na następne spotkanie."

"Wspaniałe, zostające w pamięci i ubogacające obrazy Andrzeja, ciekawa muzyka i niezwykli ludzie. Bardzo inspirujące doświadczenie!"

"Gdy poznałam Andrzeja zaczęłam inaczej patrzeć na malarstwo, choć nigdy nie było mi obojętne. Wnosicie tę wyjątkową wrażliwość. Każde spotkanie, każdy kolejny wernisaż wzbogaca."

"To było dla mnie niezwykłe inspirujące , wzbogacające przeżycie - znaleźć się w świecie prześwietnych obrazów Andrzeja emanujących energią, emocjami i głębokim przeżywaniem świata . Instalacja skłaniająca do głębokiej zadumy , muzyka towarzysząca wernisażowi, wokół grono wrażliwych miłośników sztuki ... Prawdziwa uczta dla duszy :-). Dziękuję !"

"Dziękuję za piękną i mądrą wystawę. (...) Dziękuję Andrzej, że tworzysz i dajesz inspirację na Tworzenie. Idę z bardzo głębokim przekazem. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych wystawach Andrzeja."

"Dobry humor, pasja i zaraźliwy optymizm to Andrzej."

"Obrazy nam się bardzo podobały, a w szczególności jeden ("Nimfa") skradł nasze serca. Technika wykonania jest dla nas zachwycająca i oczywiście pomysł. Nie sądziłam, że mogę przez kilka dni rozmyślać nad obrazem. Jadę sobie do pracy i uśmiecham się na wspomnienie tego obrazu. :-)"

Wernisaż - Finisaż wystawy malarstwa Andrzeja S. Grabowskiego, 30.11.2018 r.; Galeria Metamorfozy

Kontakt

Andrzej S. Grabowski

E grabowski21@gmail.com

Barbara A. Maciążek

T +48 536 099 404

 

 

©2021 Andrzej S. Grabowski,

Szukaj